Незалежні медіа Прикарпаття

Switch to desktop

У Старобогородчанській ОТГ відбудеться Фестиваль Громад

69545347 681000395641622 5513734690818752512 n 1101x661

8 вересня 2019 року, о 10:00, у Старобогородчанській об’єднаній територіальній громаді відбудеться Фестиваль Громад. Захід покликаний об’єднати громади, які беруть активну участь у Програмі DOBRE, з метою поширення кращих практик розвитку ОТГ, культурного обміну та налагодження співпраці.


Участь у фестивалі братимуть делегації із 10 громад-партнерів Програми DOBRE: Білоберізька, Більшівцівська, Верхнянська, Дзвиняцька, Ланчинська, Нижньовербізька, Печеніжинська, П’ядицька, Старобогородчанська та Тлумацька ОТГ.

 

У рамках фестивалю передбачено низку презентацій від громад: про їх досягнення після об’єднання, про результати співпраці із Програмою DOBRE, про культурні та економічні надбання ОТГ. Додатково, упродовж фестивалю, відбудуться культурно-мистецькі та розважальні заходи.

 

На території фестивалю діятимуть 4 локації, де презентуватимуть корисні практики місцевого самоврядування, лайфхаки громад, впроваджені після об’єднань, використання механізмів участі мешканців громад у прийнятті рішень, практики втілення механізмів бюджетної прозорості, діяльність молодіжних рад та громадських організацій.

 

Також під час фестивалю діятиме алея громад - простір, де громади зможуть презентувати себе, свої туристичні принади, унікальну місцеву культуру, ремесла та продукти харчування. Для дітей і молоді працюватимуть атракціони, фудкорт, караоке та інші розважальні локації.Участь у фестивалі братимуть: заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Кобилянський, очільниця компоненту “Залучення громадськості” Програми DOBRE Юлія Ткачук, директор ГО “Центр Політичних Студій” Віталій Світлик та директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк.

 

Місце проведення фестивалю: місцевий стадіон с. Старі Богородчани.

 

Організатор фестивалю: ГО “Центр Політичних Студій”.


Контактна особа - Віталій Світлик:


тел: 380 66 126 84 25; ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.facebook.com/vsvitlik .
Для ЗМІ буде забезпечено трансфер до місця проведення фестивалю. Просимо попередньо заповнити електронну реєстраційну форму за посиланням - http://bit.do/e6EUm , та повідомити телефоном контактну особу - 380 66 126 84 25 (Віталій Світлик).Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях:

 

Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.